Selectează o Pagină

Program

2024-06-01
2024-06-01
Parcul Barcălui
Orășelul Copiilor
Cetatea Oradea
Parcul Barcălui
Orășelul Copiilor
Cetatea Oradea
10:00 - 22:00
Expoziție auto Dacia (Retromobil Club România)
10:00 - 22:00
Atelier de pictură pe ipsos și lemn
10:00 - 18:00
Atelier String-art
10:00 - 11:00
Statui vivante
10:00 - 15:00
Robokids -Atelier de robotică
10:00 - 20:00
Picturi pe față
10:00 - 13:00
Atelier entomologie (Fundația Comunitară Oradea)
10:00 - 11:00
Expo Moto Invictvs
10:00 - 11:00
Parada mascotelor cu Prietenii Veseliei
11:00 - 20:00
Atelier de tâmplărie (corp K)
11:00 - 21:00
Atelier țesături
11:00 - 14:00
Atelier de muzică
11:00 - 20:00
Picturi pe față
11:00 - 12:30
Kids Squad – Concurs outdoor cu Drugaș Club
11:00 - 13:00
Atelier Drone Kids
11:00 - 21:00
Atelier de origami
11:00 - 20:00
Pictură și desene pe asfalt cu Roxana Netea
11:00 - 12:00
Spectacol Vasilache și Mărioara, Teatrul bâlci cu Trupa Arcadia (Teatrul Regina Maria)
11:00 - 12:00
Atelier de mișcare pentru copii (Fundația Comunitară Oradea)
11:00 - 21:00
Atelier de pictură pe ipsos
11:00 - 12:00
Curs de siguranță rutieră, I.P.J Bihor
11:30 - 12:30
Parada mascotelor cu Prietenii Veseliei
12:00 - 16:00
Atelier cu țesături (corp K)
12:00 - 14:00
Curs de siguranță rutieră – I.P.J Bihor
12:00 - 12:40
Spectacol de majorete al Liceului Don Orione
12:00 - 13:00
Expo Moto Invictvs
12:00 - 18:00
Activități outdoor cu Spark Communication
12:00 - 20:00
Tabăra Medievală Golden Gryphon Company
12:00 - 15:00
Întâlnire cu mascota CSM
12:30 - 13:30
Spectacol de magie “Cel mai bun magician” cu Bianca și Eduard
13:00 - 14:00
Spectacol de teatru “Povești Jucăușe” cu Șerban Borda
13:00 - 14:00
Atelier creativ
14:00 - 18:00
DJ Rogvaiv
14:00 - 15:30
Atelier de dezvoltare a creativității (Drugaș Club)
14:00 - 14:40
Workshop “From screen to green” cu Raluca Onuc
14:00 - 20:00
Activități distractive (Club Leo Black Eagle)
14:00 - 19:00
Organizația Națională Cercetașii României CL Oradea
14:00 - 14:30
Fotbal (Club Sportiv Crișul Oradea)
14:00 - 14:30
Suflet de Copil – Spectacol oferit de Star Vivere
14:30 - 15:30
Spectacol de teatru “Povești Jucăușe” cu Șerban Borda
14:30 - 15:00
Baschet (Club Sportiv Crișul Oradea)
14:40 - 15:00
Dans modern cu Jolța Camelia
15:00 - 16:00
Palatul Copiilor – dans aerobic, prof. coordonator Pop Amalia; cercul de Show Dance, prof. coordonator Kovacs Anca; cercul de muzică ușoară, prof. coordonator Oprescu Dana și cercul de Estradă, prof. coordonator Marcu Marius Constantin.
15:00 - 16:00
Baloane modelate
15:00 - 16:00
Concert Alexandra Breje & Andrei Arad
15:00 - 15:30
Animatori Rainbow Dream
15:00 - 15:15
Box (Club Sportiv Crișul Oradea)
15:00 - 16:30
Pedalăm de Ziua Copilului pe traseul Orășelul Copiilor – Cetatea Oradea (Asociația Pedalăm)
15:15 - 16:00
Karate, Judo, Kempo & Taekwondo WT (Club Sportiv Crișul Oradea)
15:30 - 19:00
Asociația iubitorilor de câini Oradea – Workshop interactiv “Și câinii au nevoie de reguli”
16:00 - 21:00
Curs de securitate cibernetică cu Logiscool
16:00 - 20:00
Activități informative – Centrul de Prevenție, Evaluare și Consiliere Antidrog Bihor
16:00 - 20:00
Atelier Lumanari (corp K)
16:00 - 20:00
Atelier pielărie (corp K)
16:00 - 17:00
Spectacol de magie “Cel mai bun magician” cu Eduard și Bianca
16:00 - 22:00
Atelier creativ cu flori presate
16:00 - 17:00
Spectacol de teatru “Povești Jucăușe” cu Șerban Borda
16:15 - 16:30
Tir cu arcul
17:00 - 17:30
Concert Maya Ciotea
17:00 - 19:00
Întâlnire cu mascotele Mickey și Minnie
17:00 - 18:00
Portrete în creion
17:00 - 20:00
Întâlnire cu mascota CSM
17:00 - 18:00
Workshop “From screen to green” cu Raluca Onuc
17:30 - 18:00
Animatori Rainbow Dream
18:00 - 20:00
DJ Dubase
18:00 - 19:00
Spectacol Meda Music
18:00 - 21:00
Atelier Drone Kids
18:00 - 19:00
Atelier de mișcare pentru copii (Fundația Comunitară Oradea)
18:00 - 21:00
Jocuri interactive cu copii și personaje
18:00 - 19:00
CSM Oradea – Întâlnire cu fanii
19:00 - 20:00
Spectacol Ella Bella
19:00 - 20:00
Atelier creativ
19:00 - 20:00
Spectacol Meda Music
20:00 - 21:00
Concert Daria Lupi
20:00 - 21:00
Spectacol Ella Bella
20:30 - 21:00
Animatori Rainbow Dream
21:00 - 22:00
Concert ADDA
21:00 - 22:00
Statui vivante
Select date to see events.

Te așteptăm la Festivalul Copiilor Oradea să te bucuri de cea mai frumoasă sărbatoare a copiilor!

Urmărește-ne pe:

SCRIE-ne un mesaj

7 + 12 =

                                   Eveniment organizat de

                                   Partener oficial

Festivalul Copiilor Oradea © Copyright 2024 - All Rights Reserved